Urządzenia do tlenoterapii

Prowadzimy sprzedaż wysokiej klasy urządzeń do tlenoterapii OXYstar. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne kapsuły tlenowe, od hybrydowych komór normobarycznych po komory hiperbaryczne. Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która oferuje hybrydowe komory łączące technologię hiperbaryczną z normobaryczną: modele ST 801, 901, 1700. Dzięki temu zabiegi przeprowadzane w takich komorach są jeszcze bardziej efektywne i przynoszą lepsze rezultaty.

Komory tlenowe OXYstar

Hybrydowa komora tlenowa to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących najbardziej zaawansowanych technologii w dziedzinie tlenoterapii. Ciśnienie w ich wnętrzu wynosi maksymalnie 1450 hPa, zawartość tlenu waha się w okolicach 40%, natomiast w komorze hiperbarycznej pacjent oddycha niemal wyłącznie czystym tlenem.

W maszynach hiperbarycznych (OXYstar HARD 2.0 i OXYstar LUMINATE) czas zabiegu jest krótszy i trzeba będąc w nich przebywać w masce, co nie jest koniecznie w przypadku urządzeń normobarycznych i hybrydowych. Warto dodać, że większość komór hiperbarycznych ma ciśnienie całkowite 1.3 ATA, zaś nasze komory tlenowe dają pacjentom możliwość wyboru między 1.3 ATA, 1,5 ATA lub 2.0 ATA. Jeśli w Warszawie lub innym mieście szukasz miejsca, w którym możesz bezpiecznie skorzystać z terapii tlenowej, zamów jedną z naszych komór tlenowych.

Kapsuła tlenowa: innowacyjne podejście do terapii tlenowej

Hiperbaryczna i normobaryczna kapsuła tlenowa to nowoczesne urządzenia do tlenoterapii, które pozwalają na osiągniecie korzyści płynących z oddychania czystym, wysoko stężonym tlenem. Dzięki temu możemy poprawić nasze samopoczucie, zwiększyć wydolność organizmu oraz przyspieszyć regenerację po wysiłku fizycznym czy chorobie.

Kapsuły tlenowe dostępne w ofercie OXYstar są nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale również bezpieczne i łatwe w obsłudze. W tlenowych kapsułach normobarycznych zainstalowano systemy sterowania, za pomocą których pacjent może sterować urządzeniem znajdując się wewnątrz komory. Kapsuły OXYStar odznaczają się wytrzymałością przez długie lata, dzięki temu, że ich obudowa jest produkowana z niezwykle trwałego poliuretanu. Choć specjalizujemy się w dostarczaniu urządzeń do tlenoterapii, to u nas zamówisz również instalatory wodoru H-300 służące do molekularnej terapii wodorowej, której celem jest szybka regeneracja organizmu po różnych chorobach.

Pojedyncze i wieloosobowe kapsuły tlenowe

Dysponujemy zarówno pojedynczymi kapsułami tlenowymi, jak wieloosobowymi, które są przeznaczone dla kilku osób (na przykład rodzica z dzieckiem). Sprzedajemy modele przeznaczone dla 2 osób: OXYstar ST2 i OXYstar HARD900. U nas kupisz również model OXYstar Circle4 dla 4 osób, a nawet OXYstar Circle8, w którym zażywać terapii tlenowej może aż 8 osób.

To idealne rozwiązanie także dla ośrodków sportowych, rehabilitacyjnych, gabinetów fizjoterapeutycznych czy gabinetów kosmetycznych i odnowy biologicznej, które proponują swoim klientom korzystanie z terapii tlenowej w komfortowych warunkach. Dzięki temu, że naszych komór normobarycznych można używać nie tylko w gabinetach, ale też w domu, z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, w tym także ciężko chorzy, jak i przedsiębiorcy.

Używane komory tlenowe: oszczędność bez kompromisów

Jeśli natomiast chcesz oszczędzić, a zarazem nie zamierzasz rezygnować z jakości, OXYstar oferuje również sprzedaż używanych komór tlenowych. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia są sprawdzone i w pełni sprawne, dzięki czemu możesz być pewien, że otrzymasz produkt najwyższej jakości w korzystnej cenie. Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami!

Bemer Pro 2

BEMER - fizykalna terapia naczyniowa