Inhalator wodoru H-300

Urządzenie H-300 wytwarza stabilną formę wodoru i cechuje się wydajnością 300 ml/min oraz stężeniem czystego wodoru > 99,9%. Ponad to forma naszego produktu została zaprojektowana w lekki, estetyczny i nowoczesny sposób, która zamknięta jest w aluminiową obudowę.

cena urządzenia:
5 800 zł brutto

Główne elementy: elektrolizer

Wsparcie w leczeniu COVID-19

wodór molekularny działa przeciwzapalnie, jednocześnie łagodzi burzę cytokin w organizmie. Inhalacje są nieocenione również w przypadku grypy i innych infekcji wirusowych.

Powrót do zdrowia po COVID-19

Według badań przeprowadzonych klinicznie w Korei, molekularna terapia wodorowa skraca powrót do formy z 25-50 dni do nawet 3-8 dni, a według Instytutu Badań Immunologicznych wdychanie wodoru może zmniejszać uszkodzenie tkanek wywołane stresem oksydacyjnym oraz burzą cytokinową.

Ochrona przed procesami nowotworowymi

Najczęstszą przyczyną raka wskazywaną w badaniach jest przewlekły stres oksydacyjny. Dzięki działaniu antyoksydacyjnym, wodór molekularny może stanowić prozdrowotną profilaktykę przeciwnowotworową.

Poprawa koncentracji i pamięci

Niezależnie od pory roku czy rodzaju pracy, ogólne wyczerpanie lub obniżenie koncentracji, kreatywności czy osłabienie pamięci może dotknąć każdego z nas. Terapia wodorem pomaga przywrócić homeostazę w układzie nerwowym, pozwalając by mózg zregenerował siły w krótkim czasie. Odczuwasz przypływ energii, koncentracja wzrasta, pracujesz lepiej i efektywniej.

Po udarze mózgu

Publikuje się co raz więcej badań potwierdzających ochronne działanie wodoru na komórki mózgu. Niezwykle pomocny jest w powrocie do zdrowia po udarze mózgu – bez niekorzystnych skutków ubocznych. Wdychanie wodoru molekularnego jest skuteczne także w stanach ostrych i w urazowych uszkodzeniach mózgu, zmniejszając skutki stresu oksydacyjnego i niedokrwienia.

Wsparcie w okulistyce

Jako, że wodór ma przeciwzapalne działanie oraz jest nietoksyczny, zaczął być stosowany do leczenia oczu. Na podstawie badań wywnioskowano, że objawy suchego oka są redukowane, natomiast procesy związane z obumieraniem komórek siatkówki są znacząco hamowane. Jest stosowany w chorobach rogówki wywołanych promieniowaniem UVB i innych patologiach oka.

Lider wśród antyoksydantów

Ten sprawny przeciwutleniacz działa wyłącznie selektywnie, odnajduje szkodliwe wolne rodniki tlenowe, a w szczególności hydroksylowe i neutralizuje je, zmieniając w wodę, nie pozostawiając żadnych produktów ubocznych. Ponadto, podczas wchłaniania wodoru, transportu wewnątrz ustroju i wydalania na zewnątrz niewymagany jest od organizmu wydatek energetyczny, który zawsze występuje w przypadku przeciwutleniaczy roślinnych.

Oraz wiele innych:

przede wszystkim wzmacnia układ odpornościowy, jak również spowalnia starzenie, wspiera naturalną detoksykację organizmu, poprawia metabolizm, przyśpiesza gojenie się ran i leczenie infekcji, stawia na nogi po nieprzespanej nocy, wspomaga utrzymać nawodnioną, elastyczną i gładką skórę, działa przeciwzmarszczkowo, zmniejsza zmęczenie mięśni i ograniczenie wydolności… i wiele, wiele innych!

Czym jest wodór molekularny?

Dlaczego wodór jest takim wspaniałym pierwiastkiem dla naszego organizmu? Czy przez to, że jest podstawą wszystkich procesów biologicznych? A może ze względu na to, że okazuje się być najsilniejszym antyoksydantem jaki odkryto do tej pory? Czy jest to panaceum na zagrożenia płynące z otaczającego nas świata – smog i zanieczyszczenia środowiska, żywność pełna pestycydów, soli i cukru oraz inne toksyny, które nas otaczają? Przyjrzyjmy mu się bliżej!

Wodór cechuje się brakiem zapachu, smaku czy barwy. Jest niepalny w stężeniu poniżej 4-4,6% oraz nietoksyczny. Jest również pasywny, nie bierze udziału w żadnych reakcjach biochemicznych ustroju. To pierwiastek najbardziej rozpowszechniony w przyrodzie i jednocześnie najmniejszy.

To właśnie dzięki swoim małym rozmiarom, za sprawą wyjątkowo precyzyjnego działania oraz braku wywoływania skutków ubocznych, wodór staje się dla nas najlepszym antyoksydantem. W odróżnieniu od innych antyoksydantów ma on zdolność swobodnego przemieszczania się do wnętrza komórek, w tym także do samych mitochondriów. Jest także szczególnie skutecznym zmiataczem najgroźniejszych dla nas rodników – hydroksylowych. Z łatwością przenika do warstwy lipdowej błon komórkowych oraz błon wewnątrzkomórkowych wszystkich tkanek i narządów ciała. Ten sprawny przeciwutleniacz działa wyłącznie selektywnie, odnajduje szkodliwe wolne rodniki tlenowe, a w szczególności hydroksylowe i neutralizuje je, zmieniając w wodę, nie pozostawiając żadnych produktów ubocznych. Ponadto, podczas wchłaniania wodoru, transportu wewnątrz ustroju i wydalania na zewnątrz niewymagany jest od organizmu wydatek energetyczny, który zawsze występuje w przypadku przeciwutleniaczy roślinnych.

Spektrum działania wodoru jest bardzo szerokie i stosowanie go powoduje mnóstwo pozytywnych efektów. Między innymi wodór:

cena urządzenia:
5 800 zł brutto