Komory hiperbaryczne

Szukasz atrakcyjnych cenowo, nowoczesnych i wytrzymałych komór hiperbarycznych? Interesuje cię komora hiperbaryczna dostarczana do Warszawy lub innego miasta w Polce? Zatem doskonale trafiłeś! W naszej ofercie znajdują się kapsuły hiperbaryczne OXYhard 2.0 i LUMINATE, dzięki którym twoja terapia tlenowa odbywać się będzie w sposób komfortowy i w pełni bezpieczny.

Jednoosobowe i wieloosobowe komory hiperbaryczne

Sprzedajemy zarówno jednoosobowe, jak i wieloosobowe komory hiperbaryczne, w których korzystać z tlenoterapii może 2, 4, a nawet 8 osób. Te urządzenia mogą być wykorzystywane między innymi w gabinetach odnowy biologicznej, gabinetach fizjoterapeutycznych czy ośrodkach SPA. Komory hiperbaryczne dostarczamy klientom z całej Polski, w tym również z Warszawy, oferując nie tylko zakup i transport, ale też instalację oraz szkolenie z obsługi.

Komora baryczna

W tego typu komorach barycznych odbywają się terapie hiperbaryczne. Polegają one na umieszczeniu pacjenta w takiej komorze, w której panuje ciśnienie atmosferyczne podwyższone nawet dwukrotnie względem ciśnienia otoczenia, a co za tym idzie również poziom tlenu jest tam większy. W trakcie zabiegu pacjent przy użyciu specjalnej maski wdycha czysty tlen o wysokim stężeniu, co prowadzi do zwiększenia jego ilości we krwi oraz w tkankach. Proces ten stosowany jest w celach prozdrowotnych.

I choć ze względu na wyższe ciśnienie niż w komorach normobarycznych, obowiązują limity czasowe w korzystaniu z tych urządzeń, to metoda ta jest nieinwazyjna i bezbolesna, a operatorzy hiperbarycznych komór posiadają odpowiednią wiedzę, by w zgodzie z procedurami i bezpiecznie przeprowadzać zabieg.

Korzyści wynikające z korzystania z komory hiperbarycznej

Dzięki temu procesowi zyskasz bardzo wiele. Komora hiperbaryczna przyśpiesza gojenie się ran, łagodzi stany zapalne czy poprawia funkcjonowanie układu nerwowego. Korzystanie z tych urządzeń zaleca się kobietom i mężczyznom borykającym się z cukrzycą, autyzmem, depresją i wieloma innymi przypadłościami.

Komory hiperbaryczne OXYstar są jednak wykorzystywane nie tylko w medycynie, ale także w sporcie czy kosmetologii. Sportowcy korzystają z hiperbarii, by poprawiać wydolność organizmu i przyspieszać regenerację mięśni W kosmetologii zaś terapia tlenowa może wpłynąć na odmładzanie skóry, zahamowanie procesów starzenia (np. redukcję zmarszczek) czy leczenie trądziku.

Dlaczego warto u nas zamówić komory hiperbaryczne?

Większość dostępnych na rynku urządzeń do hiperbarii ma ciśnienie całkowite 1.3 ATA, ale oferowane przez nas komory hiperbaryczne mają możliwość wyboru pomiędzy 1.3 ATA, 1,5 ATA lub 2.0 ATA. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę przez wykwalifikowany personel. Dostarczamy urządzenia do tlenoterapii wyłącznie najlepszej jakości komory hiperbaryczne marki OXYStar.

Cena komory hiperbarycznej

Cena komory hiperbarycznej zależy od modelu, jaki cię interesuje. W przypadku egzemplarzy wieloosobowych, na zakup można złożyć się w kilka osób czy nawet rodzin. Istnieje też możliwość starania się o dofinansowanie zewnętrzne. Z naszych kapsuł korzystają całe rodziny. Ceny są ustalane indywidualnie po rozmowie, podczas kontaktu telefonicznego z klientami z Warszawy czy z dowolnego miasta w Polsce lub bezpośrednio w naszym salonie sprzedaży znajdującym się w Lublinie. Skontaktuj się z nami już teraz, by ustalić szczegóły oferty.

Komory hiperbaryczne

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszych komór hiperbarycznych.

Twarda komora hiperbaryczna OXYstar HARD 2.0

OXYstar HARD 2.0

Zakres ciśnienia 1.6 - 2.0 ATA zapewnia szerokie spektrum terapeutyczne, a przeszklone wnętrze sprawia, że pacjent czuje się w środku komfortowo.

twarda komora hiperbaryczna

OXYstar LUMINATE 2.0

OXYstar LUMINATE 2.0 łączy szeroki zakres funkcjonalności (1.3 -2.0 ATA) z nowoczesnym designem i lekkością konstrukcji, co czyni ją uniwersalnym rozwiązaniem.