OXYstar HARD 2.0

Twarda komora hiperbaryczna OXYstar HARD 2.0

Komora hiperbaryczna OXYstar HARD 2.0 to produkt dla klientów, którzy cenią sobie funkcjonalność połączoną z designem i odrobiną luksusu. Wykonana jest ze stali nierdzewnej. Do środka wchodzi się przez właz, który wykonany jest ze wzmocnionego poliwęglanu. Jej atutem jest szeroki zakres ciśnienia roboczego, ponieważ może pracować w zakresie od 1.6 ATA do 2.0 ATA , co jest rzadkością na rynku!

Posiada wbudowany intercom pozwalający na komunikację z pacjentem w środku, a o komfort zabiegu dba jednostka schładzająca powietrze. Dzięki dużemu panelowi sterującemu jest prosta w obsłudze. Z uwagi na dużą średnicę komory (85 cm) pacjent może przybrać pozycję leżącą, półleżącą lub siedzącą na wygodnym materacu. W porównaniu do innych twardych komór, OXYstar hard 2.0 jest przeszklona z dwóch stron, dzięki czemu wnętrze jest maksymalnie doświetlone, co z kolei pomaga odbyć terapię osobom z klaustrofobią.

Doskonale sprawdzi się również w przypadku osób niemobilnych lub starszych przez nisko usadowione wejście do komory. Tak jak każda nasza komora – całkowicie samoobsługowa dzięki możliwości sterowania z wnętrza jak i z zewnątrz.

 

W celu otrzymania oferty zapraszamy do kontaktu

komora hiperbaryczna OXYstar HARD 2.0
Twarda komora hiperbaryczna OXYstar HARD 2.0
komora hiperbaryczna OXYstar HARD 2.0
wnętrze komory hiperbarycznej
kompresor, koncentrator, jednostka sterująca komorą hiperbaryczną
panel sterujący komory hiperbarycznej OXYstar HARD 2.0
panel sterujący wewnątrz komory hiperbarycznej OXYstar HARD 2.0