10 powodów, dlaczego warto rozszerzyć swoje usługi o tlenoterapię normobaryczną

10 powodów, dlaczego warto rozszerzyć swoje usługi o tlenoterapię normobaryczną

Prowadzenie biznesu to wyzwanie, które dostarcza satysfakcji, ale także licznych trudności. Czasami, nawet po wielu wysiłkach, dochody z działalności pozostają na tym samym poziomie lub nawet spadają, a liczba klientów nie wzrasta. Co w takiej sytuacji warto zrobić? Odpowiedź jest prosta – rozszerzyć swoje usługi! Sesje normobaryczne lub hiperbaryczne to świetny sposób na rozwój Twojego biznesu. Przeczytaj nasz tekst, dowiedz się, jakie korzyści możesz zyskać dzięki wprowadzeniu do swojej działalności tlenoterapii normobarycznej i zrób pierwszy krok w stronę sukcesu.

Czym jest normobaria?

Zanim opowiemy Ci o korzyściach płynących z prowadzenia biznesu związanego z normobarią, najpierw dowiedz się, czym jest komora normobaryczna i jak terapia tlenowa wpływa na organizm. Komora normobaryczna to szczelnie zamknięte urządzenie, do którego dostarcza się skoncentrowany tlen, dwutlenek węgla oraz wodór w warunkach podwyższonego ciśnienia. W ten sposób tlen wchłania się lepiej niż w normalnych warunkach, a dzięki zwiększonej ilości dwutlenku węgla, paradoksalnie jego przyswajanie i rozpuszczanie się w tkankach organizmu jest jeszcze efektywniejsze niż podczas tlenoterapii hiperbarycznej – zjawisko to nazywa się efektem Bohra.

Optymalna atmosfera powinna również pomagać walczyć z wolnymi rodnikami. Odpowiada za to cząsteczkowy wodór, który jako najskuteczniejszy antyoksydant zwalcza rodniki hydroksylowe, spowalniając procesy starzenia. W trakcie tlenoterapii notuje się ponadto nawet ośmiokrotny wzrost komórek macierzystych w organizmie! Osoby, które skorzystały z takich sesji, zauważają wyraźną poprawę swojego samopoczucia. Korzyści związane z prowadzeniem biznesu z tlenoterapią normobaryczną sprawiają, że idealnie wpisuje się on w koncepcje miejsc takich jak gabinety fizjoterapeutyczne lub odnowy biologicznej, salony SPA & Wellness czy sanatoria. Dlatego warto rozważyć wprowadzenie zabiegów tlenowych do swojej oferty.

Dlaczego warto rozszerzyć swoje usługi o tlenoterapię normobaryczną?

Jeżeli zdecydujesz się włączyć normobarię do działalności swojej firmy, możesz liczyć na wiele korzyści. Poniżej wskazujemy tylko niektóre z nich. W zależności od profilu prowadzonej przez Ciebie firmy, zalety będą nieco inne.

  1. Masz szansę zwiększyć swój dochód, ponieważ jedno urządzenie może generować nawet do 14 000 zł przychodu miesięcznie przy minimalnych kosztach eksploatacyjnych.
  2. Nowa usługa pozwoli Ci efektywnie wykorzystać czas, np. pomiędzy spotkaniami z klientami.
  3. Sesja normobaryczna jest bezwysiłkowa i nie wymaga zatrudniania nowego personelu.
  4. Normobaria pozwoli Ci dotrzeć do nowych grup docelowych i wspomóc wiele terapii manualnych przeprowadzanych w placówce.
  5. Sesje są autonomiczne i nie wymagają Twojej obecności, dzięki czemu możesz przyjmować więcej klientów, co przekłada się na zarobki. Dodatkowo pomaga w tym system komunikacji dwukierunkowej, w który wyposażone są urządzenia OXYstar.
  6. Wyróżnisz swoją ofertę na tle lokalnej konkurencji.
  7. Wprowadzenie usługi tlenoterapii z wykorzystaniem komór OXYstar pozwoli Ci zbudować wizerunek marki przyciągający klientów, którzy cenią sobie zdrowie, urodę i równowagę wewnętrzną.
  8. Możesz stać się pionierem zastosowania nowoczesnych technologii w swojej okolicy.
  9. Twoja placówka będzie postrzegana jako nowoczesne miejsce relaksu odpowiadające na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
  10. Decydując się na komorę normobaryczną OXYstar z kompletnym wyposażeniem, zyskujesz sprzęt, który idealnie nadaje się na cele inwestycyjne i pozwala Ci rozwijać się w przyszłościowej branży. Otworzy to również nowe możliwości zawodowe.

Jak kupić komorę

Aby zakupić komorę normobaryczną dla swojego biznesu, skontaktuj się z nami, wybierając jeden z preferowanych sposobów. Zamówienie możesz złożyć pod numerem +48 518 412 200 lub wysyłając do nas e-mail: [email protected]. Nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą i przeprowadzi rozmowę, na podstawie której dobierze odpowiednią komorę, która spełni potrzeby Twoje, Twojego biznesu i Twoich klientów.

Co zyskujesz współpracując z HBOT Polska i stosując komory OXYstar?

Klientom zainteresowanym wprowadzeniem normobarii do swojej oferty proponujemy szereg korzyści, które przez cały okres współpracy będą wpływać na ich komfort i bezpieczeństwo użytkowania urządzeń. Kluczowa jest tu przede wszystkim jakość wykonania komór. Nasze systemy hybrydowe – normobaryczno-hiperbaryczne są starannie zaprojektowane z dbałością o każdy detal i z naciskiem na niezawodność. Oferujemy również profesjonalny serwis na terenie całej Polski i gwarantujemy szybki dojazd w ustalanych terminach, co pozwala zapewnić ciągłość świadczenia usług. Nasz doraźny serwis telefoniczny działa 24/7, odpowiadamy więc na najpilniejsze zlecenia najszybciej jak to możliwe.

Świadczymy regularne przeglądy z szerokim spektrum diagnostyki zapewniające prawidłowe funkcjonowanie urządzeń przez cały okres ich użytkowania. Prowadzimy również specjalistyczne szkolenia zespołów pracowniczych w zakresie obsługi komory. Oferujemy pełną gwarancję zakupionych produktów(24 miesiące użytkowanie niekomercyjne, 12 miesięcy użytkowanie komercyjne). Natomiast w przypadku konieczności serwisowania dostarczamy komorę zastępczą, aby firma mogła funkcjonować bez zakłóceń.

Masz jakieś pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy.
Skontaktuj się z nami za pomocą wiadomości e-mail: [email protected].
Z informacjami na temat urządzeń OXYstar możesz zapoznać się na naszej stronie: dotlenieni.com